Autopůjčovna

Jsme kvalitní autopůjčovna pick-upů, mikrobusů a dodávek pro řidičské oprávnění skupiny B, dodávky s tažným zařízením, možnost zapůjčení s řidičem. Autopůjčovna nabízí přistavení a odvoz vozidla zdarma. Dále nabízíme možnost autodopravy, stěhování, naše autopůjčovna nabízí nonstop provoz.

 

 
Fiat Dobló Cargo již od 500 Kč/den
Fiat Dobló Cargo 1.6 Natural Power 16v (CNG/benzín) Fiat Dobló Cargo Fiat Dobló Cargo Fiat Dobló Cargo

Fiat Dobló Cargo 1.6
Natural Power 16v (CNG/benzín)

Fiat Doblo cargo je šetrný nejen k životnímu prostředí, ale také k Vašim financím a to až o 50% levnějším provozem na CNG ve srovnání s jinými pohonnými hmotami. Autopůjčovna Praha k vozu poskytne přehled CNG stanic, které jsou ve všech větších městech v České Republice a co se týče západní Evropy je tato síť CNG stanic rozsáhlá.

Zařízení na provoz CNG bylo namontováno výrobcem dodávky, a proto také z hlediska bezpečnosti jsou CNG nádrže bezpečnější než nádrže benzínové - informace získané při crash-testech. Rozměr nákladového prostoru je uzpůsobený tak, aby pojmul dvě europalety a objemově až 3,8m3. Přístup k nákladu zajišťují zadní dvoukřídlé a boční posuvné dveře.

Celkové rozměry této málé dodávky jsou blízko rozměrům osobního vozu což, umožňuje dobrou manipulaci, a prosklení nákladového prostoru dobrý výhled za dodávkou.

Autopůjčovna Praha Vám doporučí tento vůz i pro případ přepravy motocyklu, který je možné upevnit kurty k podlaze.

Fiat Dobló v ceníku
 

Rozměry nákladového prostoru

Délka 1680 mm
Šířka 1470 mm
Výška 1505 mm

Technické údaje

Počet míst k sezení 2
Objem nákladového prostoru 3,8 m3
Plocha nákladového prostoru 2 m2
Užitečné zatížení včetně řidiče 625 kg
Počet Europalet 2
Klimatizace Ano